ODSTRAŇOVANIE GRAFFITI

BECK ANTIGRAFFITI PROGRAM

Na odstránenie graffiti zo stien a následnú ochranu stien používame antigraffiti systémy. Graffiti je problém ktorý postihuje široké spektrum povrchov ako napríklad zateplené fasády, tehla betón, prírodný obklad a podobne.

Prvým krokom je samotné odstránenie graffiti.Čistiaci gél bez obsahu dichlórmetánu je vyrobený na báze rozpúšťadla s nízkym dopadom na životné prostredie, ktoré v súčasnosti platné európske predpisy označujú ako neškodlivé pre životné prostredie.

Spôsob čistenia spočíva v nanesení gélu ktorý sa nanáša v jednej alebo v dvoch vrstvách pokiaľ graffiti nezmyzne. Následne sa stena očistí dostatočným množstvom vody pod nízkym tlakom. Úspešnosť odstránenia graffiti závisí od podkladu. Na hladkých povrchoch ako sú keramické obkladačky alebo mramorový obklad je čistenie bezproblémové. Na poréznych materiáloch najčastejšie zateplených fasádach je čistenie náročnejšie keďže farba zo spreju prenikne hlboko do štruktúry podkladu.

Po úspešnom odstránení graffiti na stenu aplikujeme antigraffiti ochranný náter. Ten na stene vytvorí ochranný film ktorý sa pri opätovnom postriekaní steny ľahko zmyje aj spolu s graffiti. Po zmytí náteru je nutné antigraffiti náter aplikovať znovu.

  • Je nutné podotknúť že:
  1. Nie vždy je čistenie graffiti 100%. V niektorých prípadoch ostanú na stene po nápisoch tzv. tiene ktoré je nutné premaľovať.
  2. Aplikovaný čistiaci gél môže odstrániť aj pôvodnú farbu steny alebo ju poškodiť. V tomto prípade je taktiež nutné stenu premaľovať.

ČLÁNKY  NA TÉMU GRAFFITI

Antigraffiti náter je dlhodobá vodu odpudzujúca ochrana proti graffiti pre väčšinu povrchov. Je odolný proti rôznym typom počasia. Zaisťuje účinnú ochranu proti farbám v spreji, značkovačom a mechanickému poškodeniu. Súčasne chráni pred znečistujúcim vplyvom počasia, ovzdušia a vlhkosti. Pri správnej aplikácií je garancia ochrany povrchu 7 až 10...

OBJEDNAJTE SI NAŠE SLUŽBY

Príjmame objednávky pre celú SR

OBJEDNÁVKA SLUŽIEB

Objednávkový formulár

Technická podpora: +421 915 250 542

Objednávky: +421 903 399 445